Меню:

Главная > Для землевладельцев

Шановні продавці земельних ділянок!

Компанія ТОВ «МАН-БУД» пропонує Вам отримати від Вашої земельної ділянки максимальну вигоду!
Наша компанія працює на українському ринку з 2003 року. Ми спеціалізуємося на ремонтно-будівельних послугах будь-якого виду та складності.
В рамках територіального розширення нашого бізнесу ми розробили програму, згідно якої для Вас відкривається можливість отримати максимальну вигоду від продажу земельної ділянки з метою подальшої її забудови кваліфікованими майстрами нашої компанії.
Запрошуємо до співпраці! ТОВ «МАН-БУД» пропонує реалізовувати зобов’язання на виконання сертифікованих робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом будинків – це наші зобов’язання перед Замовником.
1. Продаж сертифікованих обов’язків на будівництво будинку на Вашій ділянці дає можливість Вам збільшити привабливість землі та отримати додаткову вигоду (відсотки від продажу будинку).
2. Ми можемо запропонувати купити Вашу земельну ділянку нашим Покупцям сертифікованих обов’язків підтверджених сертифікатом для будівництва будинку. Ви отримаєте вигоду на 10% більше від вартості землі на підставі Угоди, укладеної з ТОВ «МАН-БУД».
3. При наявності потенційного покупця на ділянку ми пропонуємо Вам здійснювати операцію через нашу компанію. Ми завжди зможемо запропонувати Вам на 10% вище за ту ціну, яку пропонує покупець! Для покупця наша пропозиція буде також прийнятним. Кожному потенційному покупцеві ми запропонуємо купити Вашу ділянку зі знижкою в 5-10%.
4. Покупець купує у Вас земельну ділянку, а від нас може отримати лояльні кредитні умови на оплату будівництва будинку (безвідсотковий кредит до 50% вартості будинку на 5 -20 років).
5. На Вашій ділянці ми можемо побудувати блоковані будинки під здачу в оренду для Вас це доходи кожного місяця, або щоб продати готові будинки по збільшеній ціні через три місяці після оплати вартості будинку 108 кв. м та оформленню дозвільної документації. Подібні будинки коштують від 32 000 до 47 000 євро, ми пропонуємо за 29 000 євро,
Компанія «МАН-БУД» піклується про своїх клієнтів! При покупці обов’язків підтверджених сертифікатом на базовий, стандартний, елітний ремонт, ми надаємо знижки до 74% на будівельні матеріали. Покупцеві залишається вибрати фасон, колір і якість матеріалу.
Показовий побудований блокований будинок на 5 квартир розташовані в Київський області на земельній ділянці в 10 соток.

Фотоматеріали на сайті в розділі Галерея объектов www.man-bud.com.ua. З повагою, Директор ТОВ «МАН-БУД»